Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudtok olcsó és megbízható...

Tudtok olcsó és megbízható ajtó, ablakost pest megyében?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 10:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia ! Én náluk cseréltettem és elégedett vagyok velük: www.aronhaz.hu Remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az olcsó ablakos már eleve bukás. Felesleges az olcsóbb semmire sem jó ablakra cserélni a rosszat. Meg kell vizsgálni az ablakok U értékét. 1 felett már nem szabad költeni rá. Az is fontos, hogy a felújítás, csere után hogy hagyják ott a helyszínt. Kell e utánunk kőműves, vagy teljesen rendbe hozzák e a falakat. Lehet, hogy olcsó, de a kőműves munka bizony rátesz még egy lapáttal.

A szomszédom szólt, hogy nem működik a csengőm. Kérdem, hogy akkor miért nyitottam ki az ajtót? Nem hallani ki a csengőt, és a hőszigetelő értéke is 0.8 az ajtónak. Az övéből meg minden kihallatszik, ami a lakásban történik.

A gyufa meg elalszik az ajtó mellett a széltől. Ő vett egy 65000 Forintos ajtót az OBI-ban. az enyém 104000 Forint volt. Van rajta üvegfelület és átjön a fény, az övé pedig egy randa barna vasajtó.

2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!