Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nem tudjuk eldönteni, hogy...

Nem tudjuk eldönteni, hogy felújítandó fürdőszobánkba sarokkád legyen, vagy magastálcás tusoló. Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Gyerekek 4év alattiak, nekik kell a kád vagy kádszerűség. Nekem eddig fürdőkádam volt, azt szerettem. De most alig van már időnk fürdeni. A zuhany kevesebb helyet venne el. Ti hogyan döntenétek?
2013. júl. 30. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Zuhanyozni kádban is lehet = kézi-zuhany

Zuhany alatt mosni akkora plédeket, egyéb dolgokat, amik még a mosógépbe sem férnek bele, szóval az már bajosabb.


És ahogy írod, a gyermekeknek is kell még a kád.

Én kád-párti vagyok!

2013. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak a magastálcás zuhanyzó pont megfelelő kád nekik. Szóval nem tudjuk eldönteni. Köszi, hogy adtál még egy érvet.
2013. júl. 30. 10:01
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Egy kád szerintem hosszútávú befektetés. Attól, hogy most nincs időtök fürdeni, lehet pár év múlva már lesz, és akkor hiányozni fog! A hely spórolás egy fürdőszobában pont nem szempont szerintem, mert ott kizárólag tisztálkodsz, nem pedig körbe táncolod a helyiséget.
2013. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TappancsMancs ***** válasza:
32%
A magastálcás zuhanykabin jó lenne. Ami mindkettő még egyesíti az egy sima kád zuhany paravánnal.
2013. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekünk sarokkád van de szinte csak zuhanyzásra használjuk. A falra van szerelve a zuhanyfej tartó, ugyanúgy lehet használni mint a zuhanytálcát, csak ebből nem folyik mellé annyi víz. Szerintem minden szempontból praktikusabb..
2013. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Mind a kettőt . Én 90% zuhanyzom, A többiek 50% ez-az.JÓ ha van mindkettő. 1x kell megcsinálni.
2013. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
A jó minőségű zuhanykabin félmillánál kezdődik (mint megtudtam). Mi megszívtuk a 120 ezresünkkel, szóval mindenképpen a kádas, masszív megoldást javaslom hosszútávon.
2013. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TappancsMancs ***** válasza:
A sarokkád jellemzően exkluzív dolog, ha nem fürdesz túl sokat hanem inkább zuhanyoztok szinte fölösleges. Egy kádat teleengedni vízzel amúgy is költségesebb. Klassz dolog egy sarokkád csak legyen használva. Szerintem ma már a zuhanyozás kedveltebb lett így ezt mindenképpen szem előtt tartanám, aztán hogy kád paravánnal vagy sarokkád paravánnal vagy magas zuhanytálcás zuhanyozó már részlet kérdés. Mondjuk egy sarokkád látványát szerintem lerontja ha a paraván csak félig becsukható, mert zárttá teszi, úgy meg nem az igazi. A csak zuhany kabin hátránya hogy ha akarsz se tudsz pancsizni.
2013. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi sem tudtuk el dönteni a férjemmel, így mind a kettőt meg valósítottuk. [link]

Egy ilyet vettünk a fürdőbe. Igaz nem olcsó, de nagyon megérte. Soha nem cserélném el egy sima kádra vagy zuhanyzóra.

2013. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek telik luxus fürdőszobára ,ez is legyen,meg az is ,mint a 6 osnak .Nem is cserélgetjük sűrüen a beépitett tárgyak .Arra kell figyelni,mi a fontos nekem most ? Hány évre akarom ezt a megoldást ? Gyerekek vannak,és még kicsik is .Szeretnek pancsikolni.10-12 évre terveznék .Valamilyen közepes kádat vennék most. 14 év fölött nem hiszem hogy sokat ücsörögnének bent .A nagy kádat akkor lehet élvezni,ha víz is van bent.nem kevés a költség vonzata sem .

A fürdőszoba adottságán is sok múlik .

Zuhanyzóra való átalakitásnál a legjobb a padozat szintjén

kis lejtéssel kialakitott lefolyó .Egy fürdőszobát nem csak fiatalok használnak,hanem idősek is .Nekik már egy zuhany tálcába való ki ,be lépés is gondot jelent .

A takaritás meg mennyivel egyszerűbb .

2013. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!