Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne így a fürdősz...

Mennyibe kerülne így a fürdőszoba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy családi házat örököltünk és itt nincs fürdőszoba, csak egy kád, és mosdókagylók. Nincs csempe sehol sem. Mennyibe kerülne szinte egy egész fürdőszoba felépítése, tehát értem itt hogy zuhany, bojler, csempék, kivezetni a csöveket stb. Válaszokat köszönöm.

2013. aug. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
300 000 körül, de elég nagy a szórás amiatt, hogy milyen munkást találtok. Csempe négyzetmétere 1000 Ft körültől már van, ha ezt felszorzod, megkaphatod a csempére a körülbelüli anyagköltséget. Zuhanyfülkét 20 000-ért is kapsz (de van 200 000-es is, természetesen). A 300 000-et munkadíjjal együtt egy olcsóbb munkásnál, olcsóbb anyagokkal számítottam.
2013. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1000 Forintér elég gagyi csempét lehet kapni.
2013. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából 500 e egy fürdőszoba.

Ne gagyi 20 ezres akril kádat vegyél , mint én , már megbántam , várom , hogy mikor reped meg.

2013. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!