Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Takarófólia szakadásait...

Takarófólia szakadásait hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, talán be lehet egy fóliadarabbal ragasztani, mintha gumit javítanék. Csak nem tudom, hogan kell. Kell előtte zsírtalanítani? És mivel? Csiszolni? És mileyn ragaztó jó rá? Olyan, ami nem jön le félév műlva, vagy a hidegbe vagy a melegbe. Előre is kösz.

2013. okt. 4. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Így nem sok választ fogsz kapni. Milyen anyagból lévő takaró fólia ?Milyen vastagságú ? A takaró fóliák általában 1x használatosak. Vannak komoly takaró ponyvák,de azok nem fóliák.
2013. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én ehhez nem értek, hogy milyen fajták vannak. Fekete, gondolom műanyag. Évek óta használatban van a kertben, hol erre, hol arra. Most épp a széna van vele letakarva. Olyan mint amiket a fóliasátrakhoz használnak, csak feketébe.
2013. okt. 4. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Na azt a fajtát nem tudod megragasztani,hacsak nem vagy a neylon vasalás terén profi.Mert azzal lehetne.
2013. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, értek-e. :) Az mi? Fogok egy vasalót és rávasalom?
2013. okt. 5. 11:00
 5/7 anonim válasza:
Nem egy ökör ára. Inkább vegyél vastag fajtát, abból is vagy hármat és tedd egymásra, ha már fél évig ki kell neki bírni.
2013. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nem tudom esedékes e még ,ha nem a kor meg jó ha tudod. én úgy javítom a fóliát, hogy a szakadásra ráteszem a foltot.ara újságpapírt és forró vasalóval össze vasalom.

remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Valami ilyesmire gondoltam én is. És ez rendesen rajtamaradt?
2013. dec. 28. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!