Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnénk gázas központi...

Tamás0002 kérdése:

Szeretnénk gázas központi fűtést csináltatni. A gázcsonk már bent van 4 helyiségbe kell radiátor+kombi kazán. Kb. mennyibe kerül tervekkel a szükséges dolgokkal munkadíjjal együtt a legjobb áron?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 06:49
 1/7 anonim válasza:
Bocs az off-ért, de ez engem is érdekelne.
2013. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8-900ezer forint. Idén csináltattuk.
2013. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8-900ezer kicsit túlzás, de hatszázban biztos, hogy benne lesz. 200a gázszerelés, 200 a kazán, radiátorok, cső plussz munkadíj. Szereltess be vegyestüzelést, olcsóbban üzemeltethető és sokkal jobban fűt.
2013. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Véleményem szerint a vegyestüzeléssel se jön ki sokkal olcsóbban az ember,nem beszélve arról hogy fát kell vágni behordani begyújtani jah meg ha éjjel vagy késő este nem teszek a kazánra fát reggelre lehűl a lakás(nincs sajnos szigetelve a ház,de az is tervbe van)
2013. okt. 15. 06:47
 5/7 valook válasza:

Most lettem készen, padlófűtéssel, 1 szoba radiátoros csak, engedéllyel, szereléssel , mindennel 1 milla volt az 57 m2-es lakásom.

De ha azt mondják 500 ezer lesz, adj hozzá 35 %-ot, hidd el, kell.Mindig a végén derül ki, hogy mi nem lett hozzászámitva. Vagy kérj egy összegű árajánlatot, fixet.

2013. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk egy kombi kazán kell lehetőleg turbós és 4 helyiségbe radiátor meg a többi szükséges,dolog szóval radiátoros fűtés lesz.
2013. okt. 23. 06:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocs hogy mégegyszer leírtam amit a kérdésben feltettem!

Minnél olcsóbban szeretnénk megúszni a radiátorral mondjuk nem akarok spórolni mármint méretileg.

2013. okt. 23. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!