Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha elrontottam a kültéri ajtó...

Józan Paraszt kérdése:

Ha elrontottam a kültéri ajtó berakását, de már be purhaboztam, ki tudom venni és újra berakni rendesen?

Figyelt kérdés
Ugyanis nincs vízszínben sajnos és nem jol záródik.

2013. dec. 28. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kiszedheted: szépen körbevágod, letisztítod és berakod rendesen! Használj egymással szembefordított ékeket, támaszd ki rendesen, és akkor nem ér meglepetés.
2013. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz.ar munka lesz. De úgy csináld ahogy az első írta. És ha akkor sincs vízszintbe akkor baj van keress egy hozzáértőt.
2013. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A betörők is így szedik ki!

- Lefeszítik a takarólécet,

- Körbevágják sniccerrel a púrhabot,

- majd bedöntik az előszobába az ajtót.

2013. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király komment a betörős:)kösz mindenkinek!Akkor tavasszal megcsinálom.
2013. dec. 29. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jobb helyeken a úrhabon kívül még hilti szalaggal is odaerősítik na nem mintha azt a betörők nem tudnák elvágni.
2013. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ajtórögzítő csavarokkal rakod be a keretet, akkor jelentősen megnehezíted a betörő dolgát, mert flexre is szüksége lesz.
2023. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!