Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Társasházba költöztem és...

Társasházba költöztem és szeretném felujítani, honnan szerezhetem meg a műszaki dokumentációját, alaprajzást, stb?

Figyelt kérdés
alapos munkát szeretnék végezni/végeztetni.

2014. júl. 27. 17:38
 1/2 plajer tibor ***** válasza:

dicséretes szándék !!! ELÉG RITKA !!!


KEZDEM:

1.hány éves az épület ??? ha fiatal akkor a közösképviselőnél talán van valami.

ha nagyon öreg akkor itt :


[link]


2. ha ott nincs akkor a helyi önkormányzat archivumában, de itt is csak engedélyezési terv lesz, ha lesz ....

3. ha fellelhető még akkor lehet, hogy a TERVEZŐ-nek van még példánya.

4. ha semmi sincs, akkor a földhivatalba is lehet valami, mert a TÁRSASHÁZI ALBETÉTESÍTÉSHEZ fel kellett mérni a házat beadni egy alaprajzot. Gépészet elektromos rajzok itt nem lesznek.

5. lehet még infóhoz jutni a --- ha van lift, akkor --- a LIFTES cégnél és a KÉMÉNYSEPRŐ VÁLLALATNÁL / Pesten a FŐKÉTÜSZ /

6. HA NINCS SEMMI AKKOR FEL KELL MÉRETNED AZ EGÉSZET.egy tervező céggel, ezt felmérési tervnek hívják.

2014. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.
2014. aug. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!