Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hérával festett ill. gipszkart...

Hérával festett ill. gipszkarton falra lehet tapétázni?

Figyelt kérdés

mire kell figyelni tapétázáskor? rámehetek egyből tapétaragasztóval a festett falra?


fontos előtte a gipszkartont glettelni?



2014. szept. 22. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Gipszkartont nem árt le glettelni, mert a tapéta alatt +látszanak a karcolás is amit szemmel nem veszel észre! A karton, és a Hérát sem kell lekenni tapétaragasztóval, ugyanis nem szív a fal! Fel ázik a tapéta és nagyon nehezen tudod kinyomni a levegőt, nem beszélve +nyúlik... Jól végzett munkát!
2014. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
# 1 vagyok. és a Hérával festett falat sem árt le glettelned!(Rimanó rigips-el)
2014. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ, és akkor mit kell csinálni a festett fallal? arra is rá kell glettelni tapétázás előtt?


egyébként melyik az olcsóbb? a festés, vagy tapétázás?

2014. szept. 22. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Le kell glettelni, mert mint írtam a gipszkarton alatt is ki jön a hiba, hát még a vakolt falon! Olcsóbb- a festett fal 2 ezer felett vannak a jobb tapéták! Nem beszélve a sok hulladék!...
2014. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a glettelést szerettem volna megúszni, azért gondoltam a tapétázásra, hogy az egyszerűbb.
2014. szept. 22. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
:D gondolod?? ha fűrészporos tapétát raksz akkor nem muszáj glettelned, és később át festheted!
2014. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elég rossz a fal, mert ablakot és áthidalót is cseréltünk, és nagyon egyenletlen. van a francnak kedve ezt tükörsimára glettelni. mire kigletteltetem egyenesre több anyag belemegy, mintha tapétát vennék. a munkadijról ne is beszéljünk. a tapétázást meg én is meg tudom csinálni. de ha a tapétát is glettelni kell előtte, akkor oda az egész ötlet, mert úgy bonyolultabb is, és drágább is sokkal. nem akarok fűrészporos tapétát, valami szép diszeset szeretnék már akkor.
2014. szept. 22. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos itt akkor az ellen tétek. Rossz a fal, sokat kell rákölteni, de szép is legyen! :D valamit valamiért! Ismered:a szépségért +kell szenvedni! Döntés a kezedben! Te fogod nézni...
2014. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!