Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen festék (és technika)...

Milyen festék (és technika) lenne a legjobb a számomra?

Figyelt kérdés
Az albérletemben szeretném lefesteni az ablakokat, mert bár jó állapotban vannak, nagyon régi a festés és be van sárgulva és ez nagyon zavar. Utánanéztem, hogy házilag hogy a legcélszerűbb ennek nekifogni, de ahogy látom nem is olyan egyszerű. Igazából úgy szeretném megoldani, hogy ne kelljen a régi festékréteget lekaparni, hanem csak úgy rákenni valamit… Tudom, hogy így elég igénytelen, de tényleg csak az a fontos, hogy fehérebb legyen, kicsit jobban mutasson… meg ez csak egy albérlet… Nem gond, ha nem bír ki sok-sok évet. A tulaj azt mondta, mindegy neki mit csinálok. Szóval milyen festéket ajánlanátok, ha ezt a régi festék napokig való kapargatása és egyéb kellemetlenségek nélkül akarom megcsinálni? Köszönöm

2014. nov. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A lehető legolcsóbbat (drága 0,75.L~2 ezer.ft)azért csiszold megy előtte, nem árt, jobban is tapad...)Mj: Nem ártott volna ~ 1 hónappal hamarabb le kenned!
2014. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és el ne felejtsd higitani a festéket
2014. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
yes-HB -háztartási Lakkbenzinnel! :D
2014. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kicsi megcsiszolod, éppen annyira, hogy a régi festék felmaródjon, aztán egy finom ecsettel lefested. ABLAKFESTÉKKEL


és nem szabad hígítani, nem szabad alapozni, csak akkor ha rá van írva. Ha az van ráírva, hogy nem igényel hígítást, és alapozást, akkor ne is kikísérletezz vele. Én le se venném a szárnyakat, 5 évig szép lesz.


jaaa, és nyitva kell hagyni az ablakot, míg megszárad, mert örökre odaragad a helyére, ha becsukod.


én már nem állnék neki, jön a tél

2014. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!