Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes pályázatot benyújtani...

Érdemes pályázatot benyújtani nyílászáró cseréjére? Jól értelmezem, hogy csupán csak a 40%-át kapnám meg a felmerülő költségeknek?

Figyelt kérdés

#nyílászáró #benyújtás #felmerülő #pályázatot #cseréjére #értelmezem #kapnám #költségeknek
2014. nov. 16. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
nem érdemes, mert sokkal drágább mint feketén, maszekba
2014. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 emir72 ***** válasza:
53%

Ha az elérhető legolcsóbb nyílászárókat szeretnéd beépíttetni az elérhető legolcsóbb Mekk Mesterrel, akkor semmiképpen nem. Hallgass az első válaszadóra!

Ha profikkal szeretnél dolgoztatni és profi profi nyílászárókat szeretnél, több évtizedes garanciával, akkor mindenképpen!

A két véglet között még számtalan lehetőség van. Gyűjtsél össze pár árajánlatot, ami megfelel az igényeidnek, és azzal már tudsz kalkulálni!

A kicsit is minőségi cégek már segítenek a pályázatírásban is, a profik pedig biztosan leveszik ezt a terhet a válladról.

2014. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 17. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy ingyen senki sem fogja megírni a pályázatát és nem biztos, hogy nyer. Akkor meg kidobott egy csomó pénzt.
2014. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jobb talán az ilyenekbe bele sem menni.
2014. nov. 28. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Nem kell mással íratni a pályázatot, hanem magad írd meg, és akkor nincs kidobott pénz, ha nem nyered meg. De 40% jelentős összeg! Én örültem volna, ha valaki megdob 40% lóvéval. Sajnos éppen akkor amikor egy használtan vásárolt házba költöztem nem volt semmilyen pályázat, a nyílászárók viszont kritikus állapotban voltak!

Ráadásul mindenről lesz számlád, és több év garanciád. Lehet, hogy csak 13%-ot nyersz, mert 27% az ÁFA, de a több év garancia miatt szerintem megéri.

2015. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, és tudom, hogy az a 40% rengeteg pénzt, de az a maradék 60 se piskóta, az is egy kész vagyon. Meg hát én egyedül hogy kezdjek el pályázatot írni? Azt sem tudom, hogy állnék neki...:) Meg egyáltalán mi az esélye annak, hogy pont én a kiválasztottak között leszek?:)
2015. jan. 19. 18:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Hol kell figyelni, hogy van-e éppen ilyen pályázat?

Felújításra is vonatkozik?

2015. jún. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a pályázatírás nem mondom, hogy nevetségesen egyszerű, de ha a gyakorikérdésen eligazodsz, akkor pályázatot is fogsz tudni írni. Ne félj már ettől annyira. Meg fogod tudni oldani, legfeljebb ha elnéztél valamit pályázatkiegészítést fognak bekérni tőled...
2015. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Azért gondolom kicsit bonyolultabb egy pályázatírás, mint itt, ezen az oldalon elboldogulni.:) Végül is van benne igazság, amit írtál, bár lehet, ha a pályázat nem felel meg az előírásoknak, akkor inkább a kukában végzi, mint hogy még tovább foglalkozzanak vele...:)
2015. jún. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!