Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hulladék pala tető felújításbó...

Hulladék pala tető felújításból, mihez lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

130 nm, 350 ezer ft lenne az elszállítása hivatalosan, valami ötlet hogy hova lehetne eltüntetni?

mondták hogy ásassak egy gödröt munkagéppel a kert végébe, és temessem el oda.

végül is a szemét telepen is így járnak el, semmi extrát nem csinálnak vele, csak jól lehúzzák az embert anyagilag, mert veszélyes hulladék...

persze a tetőn nem veszélyes, na mind1.

viszont a kertvégébe nem szeretném elásatni, mert a munka gép tönkre tenné a talajt meg a pázsitot, valami jó ötlet hogy hova lehetne "elhasználni"?

konténert biztos nem fogok hozatni annyi pénzért!



2014. nov. 20. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítsd fel kerítésnek.
2014. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ami jó darabok, azt szerintem hirdesd, hogy eladó.

Nekem a szeméttelepen azt mondták, hogy tördeljem össze, és apránként rakjam a kukába.

2014. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egészeket biztos el lehet adni nekünk is jól jönne pár
2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lalalalalalala és la ***** válasza:
Valóban igaza van az előttem írónak. Ha meghirdeted, hogy ingyen elvihető biztos lesz rá jelentkező.
2014. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de ez nem hullám pala, hanem a sima, és nem úgy fogják lebontani hogy egyben megmarad akár egy darab is..

az apránként a kukába mondjuk nem rossz ötlet, csak 130 nm mire eltűntetek..

2014. nov. 20. 21:59
 6/10 lalalalalalala és la ***** válasza:
Akkor viszont a konténer marad. Egyébként ki adta neked ezt a nagyon magas összeget? Felénk 12000+ áfa a veszélyes hulladéknak a fogadása+ szálítási díj. Bár lehetnek eltérések az országban, de szerintem nem ekkora. Gyanítom, hogy rossz válalkozóval próbálkoztál.
2014. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lalalalalalala és la ***** válasza:
Ez m3- enként értendő.
2014. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt helyben egy cég aki konténerezik.

Ők mondták ennyi a költsége a hulladék lerakóban 130 nm-nek.

mondjuk már más is mondta hogy ilyen drága..

Főleg hogy mostanában jár le ezeknek a héjazatoknak élettartama, és elég sok helyről mondták már hogy horror ár az elszállítás.

2014. nov. 21. 17:02
 9/10 lalalalalalala és la ***** válasza:
Akkor próbálj a szomszéd településről rendelni. Egy kicsit én is utánnanéztem,több települêsen. 100-120000-nél meg kellene állni az árnak.
2014. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem szép dolog, de egy építkezésen még lesz vagy 4-5 4köbös konténer amit el kell vinni. Ha ritkán elosztva beleraksz mindegyikbe felet-felet a közepébe, akkor szondázhatják is akár, nem veszik észre. Lényeg, hogy ne az aljára, ne a tetejére és ne egycsomóba. A múltkor pár hatalmas eternitcsövet akartunk a tetejére rakni, a konténeres csak annyit kért, hogy törjük össze kicsit.
2014. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!