Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Radiátor nem melegszik rendese...

Radiátor nem melegszik rendesen fel?

Figyelt kérdés
Panel lakásban fent lakók a 3.ik emeleten utolsó lakásban és van a egyik szobába 144cm hosszú lapos radiátor és csak az első 4 borda melegszik fel és továbbá csak langyos a teteje ez miért lehetséges ? Mert többi helységben 5 perc alatt forró a radiátor!

2014. nov. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg levegős
2014. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is levegős,van rajta egy pöcök amit csavarhúzóval el kel fordítani,és akkor kijön a levegő,de tegyél oda egy rongyot is nehogy izé,szóval nem tudom álmos vagyok.
2014. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van,1 kis csavarhúzó a végén, a felül lévő dugóban lazítani 1/2 fordulatot kell. Ez általában megoldja.


De ha a víz jön azonnal itt,akkor cumi van.Ekkor a radiátor tele van iszappal.Találkoztam olyan új típusú radiátorral(panelben) amibe kb 20 kg félfolyékony fekete trutyi volt.


Leszereltük,levittük a pincébe (ahol a kukákat mossák),és minden furatán át, kimostuk bő forró vízzel alaposan. Utána tökéletes lett.

Reméljük,csak" levegős gond..

2014. nov. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Levegősnek nem levegős mert azt is megcsináltam már. Mikor először kinyitottam a levegő le engedő csapot akkor igen jött belőle iszap fekete cucc akkor lehetséges hogy át kell rendesen mosnom.
2014. nov. 26. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
1 liter ecetet beleöntök és hagyom egy napot ázni hogy az iszapot felszedje nem kell vegyítenem valamennyi vizel?
2014. nov. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!