Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet fürdőszoba radiátor...

Hol lehet fürdőszoba radiátor tekerőhüz hozzájutni? Azt mondta szakember, hogy nem létezik, de ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés
Panel lakásban lakunk és a kád oldalában van egy radiátor, amit fürdésnél szokott csak feltekerni az ember, és van egy szimpla tekerője, ami eredetileg a csonkra van ragasztva, de tönkremet és letört. A csonk téglalap alakú. Szakember azt mondta, hogy ilyen azért nem árulnak külön, mert ez nem arra való, hogy tekerjék, ami egy baromság, mert mérő van a radiátoron, és nyilván csak fürdés előtt kapcsolja be az ember, de minden radiátoron a lépcsőházban is ugyanez a tekerő van, és ne mondja nekem senki azt a hülyeséget, hoyg egy tekerő nem azért van, hogy tekerjék!

2015. jan. 14. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy kép sokat segítene, de ne csak az üres szárat, hanem egy épp gombot is feltehetnél.


"ne mondja nekem senki azt a hülyeséget, hoyg egy tekerő nem azért van, hogy tekerjék!"


Akkor azt se hiszed el, hogy én 10 éve nem nyúltam a radiátor szelepekhez? Egyszer beállítottam, aztán azóta úgy működik. Igazából fürdés előtt közvetlenül se nagyon érdemes feltekergetni, mert nem tudom elhinni, hogy 5 perc alatt befűt. Viszont ha kinyitod a zuhanyt, az 1 perc alatt meleget csinál. No persze a költségmegosztó akkor is mérni fog.

:D

2015. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
adok teló számot 06/20922-42-23
2015. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Külön nem árulnak,csak szeleppel együtt ..újat.

De..

Mivel lehet hogy 30 éves konstrukció a szelep,lehet hogy nem is gyártják,ergo nem kapható újonnan sem.

Lehet hogy új szelepre kell kicserélni.


Egy fénykép jó lenne,mert akár kézzel készítve is lehetne egy tekerőt fabrikálni/reszelni.. egyet.

2015. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok képet feltenni. Addigis, igenis hasznos és 1 perc alatt forró van az egész fürdőszobában. Egész napra nem fogom bekapcsolni, mert nem vagyok milliomos.
2015. jan. 14. 17:52
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy télen nem lehet cserélni az egészet és persze teljesen fölösleges lenne.


itt vannak a képek:

[link]


[link]


[link]

2015. jan. 14. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni!Akinek ide írtam a telefon számát az szerelte be az új radiátoromat
2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A radiátoron van egy rámenő víz és van az elmenő. Soha nem felül kell elzárni az elmenőt, hanem alul ahol általában pillangó szelep van azt kell lezárni. A a elmenőt zárod le, akkor tönkre megy a nyomás miatt a "tekerő"
2015. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orci téren van háztartási gépek alkatrész szaküzlete, ott próbálj meg venni
2015. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem rakatsz be a radiátor elé egy sima golyós csapot?
2015. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mivel fűtésszezon van, ezért nem tudok most semmi ilyesmit
2015. jan. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!