Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan szerelhető be ebben az...

Hogyan szerelhető be ebben az esetben egy konyhai páraelszívó, kivezető csővel?

Figyelt kérdés

A probléma forrása, hogy faltól falig ablak van,ami a plafonig ér. Csak alul van téglafal. Lefelé nincs értelme vezetni tudtommal, mert a cső olyan szögben "törik" hogy nem érne sokat az elszívás. A faltól falig ablakból nem lehet egy ablakot befalazni, mert panellakás és tudtommal nem engedélyezett. Van megoldás vagy csak belső keringetésű elszívót vehetek, aminek nem sok értelmét látom.

Ablakcsere előtt is állunk. Esetleg van olyan megoldás műanxag ablaknál, hogy ez megoldható legyen?


2015. jan. 25. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak szénszűrős elszívók. Igaz, hogy nem olyan, mint a kivezetett, de a semminél jobb. Időnként cserélni kell a szűrőt benne.
2015. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha panel lakás, akkor általában van elszívórendszere a háznak. Abba kösd bele!
2015. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennek sajna nincs olyan elszívórendszere, amibe hivatalosan be lehetne kötni. A fürdőszoba WC elszívójába pedig nem kötöm, mert azt sem tudom szabad e, meg én sem örülnék, ha az alsó szomszéd vasárnapi rántott-hús illata nálam landolna, tehát én sem szúrok ki mással. Ismerős járt így, és elég kellemetlen volt mikor a fürdőbe a törölközőknek kajaszaguk volt.
2015. jan. 25. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Műanyag ablaknál tudsz kérni toktoldót, ahol simán ki tudod vezetni az elszívót.
2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!