Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kreatív ötletek felújításhoz?

Kreatív ötletek felújításhoz?

Figyelt kérdés
Nemsokára felfogjuk újítani a kis lakásunkat! Privátban szívesen küldök képet is a lakásról! Ehhez várnék ötleteket, vagy olyan oldalakat, ahol találok kreatív megoldásokat.. kialakításban is, berendezkedésben is, díszítésben is! Lehetőleg olyat, ami olcsó és mégis szuper! Minden érdekel, szeretnék egy kis modern, egyedi lakást. Vannak elképzeléseim, de előtte szívesen utánanéznék a dolgoknak. Saját kézzel is szívesen készítek/rajzolok bármit, ha meglenne az alap ötlet már akár el is kezdhetném csinálni a dolgokat.

2015. máj. 2. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
itt mindenféle témában mutatnak ötleteket konyha nappali kert stb , keresőt érdemes használni angolul hogy konkrétabb találatokat adjon
2015. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja a link

[link]

2015. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

google képek, pinterest (keresőbe beirod hogy interiors vagy home decor, decoration).


Én a pinterest-et ajánlom, egyszerű használni, és biztos találsz érdekes megoldásokat.

2015. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most találtam ilyen falra tapasztható képet, olyan mint a tapéta csak kisebb és te is fel tudod tenni: [link]
2017. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!