Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Javasolnál légyszi olyan egy...

Javasolnál légyszi olyan egy rétegben fedő falfestéket, ami diszperzitre kenhető (és ott is marad)? Mondjuk amit tapasztalatból ismersz és beválik?

Figyelt kérdés
Amúgy ez komoly, hogy egy rétegben fed, vagy csak reklámrizsa, és valójában csak a hófehér, makulátlan falat fedi egy rétegben (amit meg úgyse festesz le, mert minek)? Bocsi kissé szkeptikus alkat vagyok.

2015. aug. 26. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az "egy rétegű" festékek a jobb minőségűek. De ezek sem fognak egy rétegben takarni különösen, ha a felület strukturált.

A diszperzitre megfelelő előkészítés után nyugodtan ráfesthetsz, ott fog maradni.

Az ajánlott márkák: diszperzit, héra prémium, tikkurilla, stb

2015. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A megfelelő előkészítés glettelést jelent?
2015. aug. 26. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A Héra már elfogadható, de azért két réteget ajánlok. Én sárga falat festettem vele fehérre. Előtte egy noname márkával próbálkoztam, de már a felénél elfogyott, mert nem takart rendesen. Leszaladtam, vettem egy Hérát és abból még bőven maradt is.
2015. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

nem feltétlenül. ha elég sima, nincsenek rajta sérülések akkor elég kicsit megcsiszolni.

ha tutira mész, akkor csiszolod, gletteled, majd újra finoman csiszolod. ezután lehet is festeni.

2015. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hera premium az jó, kis részen a házon kívül sötét zöld falat festettük le krém színűre és elfedte 1 soron, és nem is kopik még
2015. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wow köszi akkor Héra lesz
2015. aug. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!