Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt hogy csináljam meg? A...

TappancsMancs kérdése:

Ezt hogy csináljam meg? A fűtéscső körül kitört darabokban egy jókora rész, van vagy 10x20 cm és 5 a mélysége. Vagyis magassága. Ha púrhabbal kitöltöm levágom szintbe az festhető lesz falfestékkel? Vagy mit kéne szerintetek?

Figyelt kérdés

#lyukpótlás
2015. szept. 12. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat a purhabot nem annyira lehet festeni. Be kene gipszelni az egeszet rendesen, lehetoleg nem egy vastag retegben hanem reszletekben, hogy ne toredezzen szet.
2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszel gipszet, begipszeled.
2015. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom hogy betonhoz a gipsz nem köt hozzá, elválik. Csináltam próbaragasztást ipari erős ragasztóval egy darab egyéb betonon és teljesen jól ragasztja. Olyan ami mindenféle kőfelületet is ragaszt. Egy építkezésről hoztam egy darab felbontott betont de elég rossz minőségűt mondjuk, egy 2cm vastag darabot kézzel még el tudtam törni, a ragasztás mellett tört. Ez megfelelő lesz, terhelés úgysincs rajta. Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!