Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazincbarcikai családi ház...

Kazincbarcikai családi ház felújításához keresek megbízható generál kivitelezőt. Kivel érdemes csináltatni? Negatív és pozitív tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Teendők:

- szigetelés,

- nyílászáró csere,

- villamos vezetékek cseréje,

- vízvezeték csere,

- gázkazán csere,

- terasz építés,

- festés,

- stb.



2015. nov. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresse meg a Csuhány Építész Irodát Egerben, Csuhány Béla mérnök urat. Nekünk kb. 15 évvel ezelőtt csinálták a házunkat és biztos vagyok benne, hogy még 30 - 40 évig nem kell hozzányúlni. Olyan minőségi, preciz munkát végeztek ami ma nem megszokott. Voltak nehézségek, de a mérnök úr addig nem nyugodott míg olyan nem lett amilyennek ő akarta pedig én már belenyugodtam volna hogy hagyja a fenébe amin megakadt. Neki lett igaza, lekopogom a szaktudása miatt a tartósság minden mozzanatban igazolja a szaktudását. Hogy létezik-e még, dolgoznak-e még nem tudom. De őt és cégét jó szívvel ajánlom, vagy kérdezze meg kit ajánl maga helyett ugyanolyan minőségi munkával. Árban semmivel se volt több mint a kókler maszekok.
2015. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csuhány Építész Iroda, Csuhány Béla mérnök úr régi száma (nem tudom él-e még) 20/957-0816 , de tudom, hogy egész Észak Magyarországon dolgoztak minőségi generál felújításokkal, átépítésekkel, kivitelezéssel. Ha létezik és vállalja nem fogja megbánni. Valahol Egerben a Pásztorvölgyben volt a székhelyük ha jól emlékszem.
2015. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Felvettük a kapcsolatot a mérnök úrral de Kazincbarcikát most nem tudta vállalni, viszont kaptunk tőle egy helyi építész telefonszámát. Egyelőre őt próbáljuk most elérni.

2015. dec. 1. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár, egyik legkomolyabb szakember a szakmában. De akit ő ajánl, azt biztosan nem véletlenül ajánlotta.
2015. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!