Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A lakásfelújítás panelban...

A lakásfelújítás panelban melyik időintervallumban engedélyezett és szombatot tartalmazza-e?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a földszinten lakunk panelban és a felettünk lévőnél lakásfelújítás zajlik, a falakat, mindent lebontanak és már reggel 8 előtt, olyan 7 körül elkezdik és még szombaton is folytatódik. Namost én délutános voltam és nem tudtam aludni, a fejem szétszakad már és nem tudom kipihenni magam. Megkérdeztem tőlük,hogy mégis meddig tart és ők voltak felháborodva,hogy ez ezzel jár.

2016. febr. 12. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
sztem 8-22 ig, de minden panelban van hazirend, és ott ki van írva,hetvegen sztem nem is lehetne!
2016. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 ez komoly?

este 10-ig lehet falat vésni? :D


egyébként hétköznap reggel 7-8-tól, délután 4-5-ig lehet hivatalosan felújítási munkákat végezni.

szombaton pedig délig szokás.

de benne van a házirendbe minden.

most az, hogy a munkások neki állnak 8 előtt melózni érthető hisz az idő megy, és az idő pedig pénz.

panel felújítás az ilyen, ezzel nem lehet mit kezdeni, majd végezek egyszer.

én dolgoztam egy 2012-ben elkészült új építésű lakóparkban, legalább 1000 lakás volt ott.

na már most ott úgy értékesítették a lakásokat, hogy teljesen szűz volt a belseje, le van betonozva az alja, meg ki voltak vakolva a helységek és ennyi.

tehát aki ott vett lakást annak minimum 2-3 hónapig várnia kellett még saját igényei szerint megcsinálják a belsejét.

gondolj bele ott lassan már 4 éve megállás nélkül mennek a munkálatok, volt aki komplett válaszfalakat szedetett ki, közben meg már több százan ott élnek.

és tényleg nonstop mennek a gépek, reggel 8-tól délután 5-ig, ha az ott élők kibírják ezt évek óta, akkor szerintem te is kibírod azt a pár hetet..

2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az este 10 biztos nem igaz, bár akkor már nem verik a falat.
2016. febr. 12. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig a házirendben van meghatározva, de általában azért reggel 8-tól 6-ig lehet hétköznap, nézd meg a házirendet és a szerint lehet "pampogni".
2016. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem tudom ,hogy megy, mi próbáltunk a délutáni órákra végezni a hangos dolgokkal, hogy mikor hazaérnek a munkából, már ne legyen nagy zaj. Kisebb dolgokkal is legkésőbb 6-ig végeztek a melósok.

Most az anyám lépcsőházában van felújítás, na az gáz, mert tegnap és tegnapelőtt éjfélkor még kalapáltak. A tegnapelőttöt még átaludtam, de tegnap már azt mondtam lemegyek, ha fél óra múlva nem hagyják abba. Szerencsére abbahagyták.

Ma nem vagyok otthon, nem tudom meddig zajonganak :S

2016. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bejárat környékén lehet ki van téve a tájékoztató. A közös képviselőtől kérd a hivatalos házirendet.

Nálunk H-P 8-18,SZ 9-14,V:-

2016. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
A pontos időket én sem tudom, de hétköznap a megszokott munkaidőben lehet. Este tíz túlzás, de nézz utána mert nehogy ez legyen a lakók megállapodása vagy házirend. Én is csinálok itthon ezt azt és én így érzékkel a 08:00 - 18:00 között csinálom ha zajos. Utána nem és hétvégén sem bár mintha lehetne szombaton. Bírd ki valahogy mert máskor meg nálad lehet felújítás és szépülés.
2016. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:
Meg gondolj bele nem lehet több tucat lakó óhajai szerint összevissza felújítani. Van aki éjszakás és nappal alszik akkor már sajna ez van. Ki kell bírni. Lehet kapni olcsón füldugót asszem gyógyszertárban. Esetleg próbáld ki.
2016. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xswerdy ***** válasza:
annak semmi jelentősége, hogy panel a ház. A házirendet kell megnézni.
2016. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!