Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mekkora épített zuhanyt...

Mekkora épített zuhanyt érdemes tervezni?

Figyelt kérdés
viszonylag magas vagyok (190cm), egy normális használható mérető tolóajtós, épített zuhanyt szeretnék.

2016. nov. 9. 11:16
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:

Ennek csak a fürdő mérete szab határt, vagy az üvegajtó amit találsz neki. Akár épített akár más típus a méret ettől független, csináltasd akkorára amekkora neked/nektek megfelel. Amúgy kicsit inkább nagyobbra jó mint kisebbre.


[link]

2016. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tavaly építtettem. A magasságod nem releváns ebben a kérdésben, inkább a kilóid száma, ill. testalkatod. És persze, hogy mekkora alapterület áll rendelkezésre. Nem árt 75-100 cm között szokták javasolni, ha az alapterület megengedi, akkor lehet a 95-ös egy erős testalkatú embernek. Ha "normál" akarom mondani átlagos testalkatú vagy, akkor elég 85-90 cm. Kisebbek csak kényszermegoldások lehetnek kis alapterület esetére, ugyanis tusolás közben bevered a könyököd,nem tudsz lehajolni stb. A szappantartó és egyéb berendezési tárgyak mérete is befolyásol.
2016. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az albérletben 1,30*1,05ös volt. az ajtó kb.90cm széles volt.

volt benne egy leburkolt kb.30cm széles "ülőke".

Marha jó volt, 2-en is elfértünk benne.

2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salk Balázs ***** válasza:
100%
min 90x90-st. az alatt kényelmetlen.
2016. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!