Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mik a tapasztalatok a mosogató...

Kishuta kérdése:

Mik a tapasztalatok a mosogatóba épített mosógatószer adagoló hosszútávú használatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mosogató tálca/csap cserén gondolkodom és szeretném kikérni azoknak a tapasztalatait, akiknek van hozzá beépített mosogatószer-adagoló is. Mennyire hasznos, használható a hétköznapokban? Hogyan lehet utántölteni, nem szokott eldugulni?


Köszönöm!



2016. dec. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó dolog, tölteni sem nehéz, csak felülről kihúzod az egész belét, és betöltöd a szert. Viszont én az első beépítést meg.zívtam, mert krómozott sárgaréz tartályosat vettem, és 3 év alatt teljesen szétkorrodált. Kicseréltem egy műanyag tartályosra, azóta minden a legnagyobb rendben.
2016. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amitől én parázok az az, hogy nemegy ilyen nyomós adagoló megfordult már a kezem között és évekig egyik sem bírta. Valami mindig tönkre ment bennük. Lehet ezt a beépítettet utólag is könnyen újra cserélni?
2016. dec. 11. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne cserélni. Egy,az az egy darab műanyag anya fogja alulról, amit kézzel is simán le lehet tekerni. Az adagoló szerkezetet meg csak simán ki lehet húzni a tartályból, amit különben minden utántöltéskor meg kell tenni. [link]
2016. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2016. dec. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!