Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújítás van folyamatban...

Lakásfelújítás van folyamatban. A Laminált padló mennyire strapabíró? Mire kell figyelni? Már többen mondták a régit kéne lecsiszolni és lelakkozni. Vagy milyen más megoldás lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi éri meg jobban. A laminálttól félek , hogy akár a gurulós szék is simán összekarcolja és ezeket nem lehet úgy javítani mint a régieket. Szerintetek is inkább a régit érdemes felújítani?

[link]


Csak ez nekem "régimódinak" tűnik és a modern bútorok mellet nem tudom hogy mutatna.



2017. márc. 12. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinézetre nem tűnik rossznak, de hogy mennyire mozog, recseg, azt Te látod.

Attól függ, hogy mire lett rakva.

Ha homokra párnafákkal, és mozod, akkor fel kell szedni az egészet, feltölteni homokkal, és újrarakni.

Nem kis pénz.

Ha betonra, akkor lehet hogy újra kell ragasztani, ismét nem kis lóvé.

A lakk is nagyon drága, plusz a csiszolás, valószínű új szegélylécezés is kell.

Valóban a legolcsóbb a laminált rárakása, de ha mozog a régi parketta, akkor recsegni fog továbbra is.

2017. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gondom, hogy nem tetszik a parketta.Így én mindenképp egy jó minőségű lamináltat raknék le, da a parkettát alatta hagynám és ha kell az ajtókat cserélném ki ha így túl magas.
2017. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lamináltat akarsz akkor eszedbe se jusson a parkettára rakni.....nálunk az előző tulaj azt csinálta,egy másik kérdéshez mellékeltem képet arról a borzalomról ami a parkettán fogadott minket amikor felszedtük a lamináltat
2017. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó!Belinkelnéd a kérdést vagy a képet,hogy mi lett a laminált alatt a parkettával?
2017. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk több mint 30 éves a parketta.Sehol nem nyikorog v. ilyesmi.Javítani,hézagot tölteni kell,de eszünkbe sem jutott felszedni és "mű" dolgot lerakni,annak ellenére,hogy a hálóban laminált van,mert régen étkező volt és felszedtük a linoleumot,tehát laminált ellen sem vagyunk.Igaz, nem olcsó 14 nm 80e mindennel együtt.A színével esetleg tudsz játszani,vannak már színes lakkok...Ja,modern bútoraink vannak nekünk is...
2017. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!