Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 25 éves fakerítés felújítását...

25 éves fakerítés felújítását hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Elég rossz állapotban vannak már a (asszem fenyő) lécek, ezért szeretném a nyáron felújítani őket. Hogyan fogjak hozzá? Le tudnátok írni lépésről-lépésre (termékek ajánlásával), hogy ti hogy csinálnátok?


Nagyon köszi előre is!



2017. jún. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rohadtakat kicseréled, a többit lecsiszolod és lefested. Terméket majd ajánlanak a festékboltban.
2017. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csere. Az ilyen elhanyagolt, korhadt fa már ledobja a festéket, egy-két év múlva ugyanolyan lesz, mint most. Ha küzdeni akarsz vele: szedegesd le a léceket, csiszold le a tiszta fáig, alapozd és vékonylazúrral kezeld.
2017. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is valami ilyesmit terveztem: csiszolás, portalanítás, alapozás, festés/lazúrozás; csak annyi millió termék létezik, hogy nem tudom melyikkel járnék ár-érték arányban a legjobban. Nem szeretném 1-2 év múlva megismételni a folyamatot, úgyhogy mindenképp minőségi termékekkel dolgoznék!

Csak kérdés, hogy pontosan mikkel...


Tudnál esetleg ajánlani valami megbízható, minőségit?

2017. jún. 13. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Milesi a legjobb választás a hazai piacon.
2017. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a keritést sokat süti a nap akkor 3-4 évente ismételni fogod,pláne régi fa esetében.
2017. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!