Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Sziasztok most költöztünk

új házba és felújítottuk.. lefestették anyáék az en szobámat fahélyszínűre de a sajátjukat is és azt mondtak majd most nyáron más színűre festik a szobám hogy ne legyen már egyforma nem tudom milyen szín a jo kék tetszik de azt mondják hideg szín szóval az tut nem leeht sárga tetszik de olyan a nappali is és az is olyan fura zöld lehet mert a vendégszoba eggyik fala zöld csak es az úgy jo milye szinek vannak meg?


2017. jún. 23. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vörösre festeném a saját szobámat, de a szüleim nem engedik, mert állítólag attól a színtől feszült lesz az ember :/
2017. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha neked a kék tetszik, akkor miért nem lehet kék?

Hideg szín? És akkor mi van? Fázni fogsz tőle?

Kék, sárga, zöld, fahéj nem lehet, akkor marad a fekete, fehér, lila, a szürke 50 árnyalata :), narancs, ha lány vagy, akkor barack.

A piros és árnyalatai, burgundi vörös, meggyszín még nem neked való.

2017. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárga valamilyen árnyalata,esetleg narancssárga.
2017. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a türkizkék eszméletlenül jól néz ki:

[link]

2017. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor lehetne púderrózsaszín (esetleg az ágytakaró is ilyen árnyalatú).

Egyébként nagyon számít a bútorok színe is.

2017. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és a vörös nagyon nyomasztó szín mamámnak olyan a szbálya fajt tőle a fejem de mar nem festi át mert hozzán költözik ősszel
2017. jún. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!