Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Hogyan tudom legegyszerűbben felszedni a 40 éve lerakott padlószőnyeget és linóleumot van valami vegyszer vagy technika amivel feljôn?

07-17 15:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Teljes felületen le van ragasztva?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 07-17 15:46 Privát üzenet
én csináltam egy célszerszámot hozzá.
egy másfél méteres, fél colos vascsőre hegesztettem egy 20 centis laposvasat T alakban.
jól kiéleztem a laposvasat.
megkezdtük a linóleumot, egy húzta egy meg rásegített a célszerszámmal, mintha vésné.
sajnos az ilyen nagyon macerás, főleg ha anno normálisan leragasztották, és nem csak hébehóba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 07-17 20:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A házunk körül rengeteg szőlő van és most nyáron hetente permetezik, vastagon érezni a kénes szagot amihez más vegyszer is társul. Mennyire lehet ez mérgező? Jobb volna költözni?..
Van arra valamilyen módszer, vagy technika, hogy egy már lefestett falra ugyanolyan árnyalatú festéket keverjünk ki, mint ami rajta van?
Van olyan vegyszer, amit rozsdásvasra rákenek és teljesen a csupasz fémig letisztítja a felületet?
Melyik a legerősebb vegyszer/tisztítószer, amely egy erősen szennyezett fehér műanyag nyílászárót újra fehérré varázsol?
Milyen festék (és technika) lenne a legjobb a számomra?
Milyen a jó bejárati ajtó?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu