Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Polifarbe platinum festék?

Polifarbe platinum festék?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények? Valóban azt a fedést adja ami a dobozon van? (2,5l - 50 m2)

2017. aug. 23. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Festést tervezünk.

A festő pont ezt a márkát kérte, de 4* ennyit egy 22 nm-es szobára

2017. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
22 négyzetméter a szobám, nekem arra nem volt elég 5 liter hogy a falakat lefesse vele egyszer(!). Kész átverés, de amúgy tényleg nagyon szép csak ilyen szempontból nem valami költséghatékony.
2017. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Talán a felére elég. Viszont tényleg elég lehet egy réteg, nálunk legalábbis elég volt.


Ez most olcsó, vagy drága jó kérdés, mert az ilyen hitványabb diszperzitek igaz olcsóbbak még egy 20 literes vödörrel is, de volt olyan szoba amit egész pontosan 7 -szer festettem át vele amire befogta. Kenegesse csak az aki ilyen hígra legyártotta.

2017. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel festettem ki a lakásomat. A gyártó által írt négyzetméternél valamivel kevesebbre elég a festék. Viszont 1 rétegben szépen fed. Ha vakolt falat festesz, akkor előtte alapozót használj, így kevesebbet fog "beinni" a fal. Lehet hígitani is, tapéta esetén kötelező min. 5%-ban vízzel hígitani.
2017. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a szobád 22nm, de mennyi a falfelület, amit le kell festeni? Mennyezet is bele van számolva? 22nm-es szobánál simán összejön 65-70 nm-nyi falfelület. Ha kétszer szeretné átgurítani a festő, akkor a 3 (esetleg a 4) doboz már reális, hogy szépen fedjen.
2017. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 spangli74 válasza:
Sziasztok! Ez a festék egy nagy nulla!!! Semmit sem ér, vettem egy világos barnás színűt és lila lett tőle a fal !!!!!! Értéktelen gagyi !!!! Ha papírra festek vele jó a szín ha falra akkor lila,de ami a padlóra lecsöppent az is lila lett!
2023. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!