Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobát csempézek. Az...

Fürdőszobát csempézek. Az öko-flex csemperagasztóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A konyhában azzal ragasztottunk elég stabil lett, és kimaradt egy zsákkal. Viszont olcsó csak egy 1200-1300 körül van egy 25 kg-os zsák. ismerősöm mondta hogy vegyek inkább 3 ezer forintért mert nem mindegy mivel burkolok. Megint egy másik ismerősöm meg azt mondta hogy nem feltétlen a csemperagasztó a lényeg hanem hogy flexibilis legyen, most akkor szerintetek mi legyen? vegyek ebből még pár zsákot mert egy úgyis van már, vagy költsek rá többet, de mi van ha felesleges?


csak azért kérdezem mert jártam már meg csempénél hogy a márkás drága csempe jobban pattogzott mint az olcsó sz*r... azóta nem tudom eldönteni hogy valami ha drágább vajon jobb is-e.



2017. szept. 14. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

a kenhető szigetelésre csak flexibilissel ragassz.

3000Ft/zsák alatt tuti nem kapsz flex ragasztót.

2017. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha gipszkartonos lesz a fal, olyan zöld, direkt nedves helyekre való akkor is a 3000 Ft-os zsákos kell? Ez az öko-flex elméletileg flexibilis de ezen nem múlik nem sajnálom a 3000 forintosra sem a pénzt ha az jobb de ha ugyanaz a kettő akkor nyilván a pénztárcám ellensége sem vagyok :) nem tudom változtat-e valamit az hogy iylen speckó gipszkartonra tenném rá-e?
2017. szept. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!