Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha a közös képviselő nem...

Ha a közös képviselő nem járul hozzá a lakás felujitásához gázbevezetés akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a közös képviselőnek kell hozzájárulnia!

Hanem a tulajdonostársaknak (azoknak sem mindnek, de hogy hánynak azt csak pontos ismeretek birtokában lehet megmondani!

2017. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
100%
A közös képviselő a ház (azaz a tulajdonosok) alkalmazottja. Jól néznénk ki, ha ő tilthatna meg akármit a tulajdonosok számára a tulajdonukkal kapcsolatban...
2017. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit átfogalmazott kérdéseddel találkoztam előbb is....miért nem kérdezed meg az illetékes jegyzőt?
2017. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy semmi korszerüsitést nem csináltak,pl csatornarákötést.emésztöböl viteti el a közös képviselő a szenyvizet.Mondtam csináltassuk meg ,kösünk a csatornára.Ö és a többi tulajdonos nem akarja megcsináltatni,ha Én megcsináltatom abba benne vannak.Továbbá a lakásomhoz bejövő, vizvezetéknél szerinte csötörés van,és azt csináltassam.Szerintem azt a közösköltségből kellene megcsináltatni,azt mondja azt is nekem kellene megcsináltatni.Javasoltam ,hogy mi ikresitenénk a lakásunkat,mert haladni kell a korral,és rákotnénk a lakásunkat a csatornára,azt mondta ahoz a többiek nem járulnak hozzá.Mit lehet ilyenkor tenni, az előző tulaj sem lakta a lakást,mi sem fogjuk jodarabig lakni a lakást ,nekünk az volna az érdekünk ha ikresiteni tudnánk és fogysztás alapján kéne fizetni
2017. okt. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!