Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szoba egyik sarka más...

A szoba egyik sarka más funkciójú teret tölt be. Hogyan különítenéd el?

Figyelt kérdés

Festésen gondolkodom. Tudjátok mikor az egyik fal más színre van festve, de az itt nem működik, mert konkrétan egy sarkot kéne valahogy elkülöníteni.


A hálószoba sarkába van beállítva egy egész alakos tükör. Előtte kicsit balra egy ülőke, míg a jobb odali oldalfalra egy kis komód került. A komód tükör felőli oldalán sminkcuccok vannak.


Festés előtt állok.

Most a franciaágy fejtámlájánál 3 tapétacsík van, amit már nagyon unok, ezért gondoltam a sminkes résszel kezdni valamit. Szerintetek mit?


Vagy legyen az ágy fölött festmény, ami a szoba színeivel harmonizál?

Viszont beton falba nem tudom hogy kéne fúrni.


2017. okt. 18. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

"Viszont beton falba nem tudom hogy kéne fúrni."


Ugyanúgy mint nem beton falba, csak egy kicsit tovább tart.

2017. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
Miért kellene ezért elkülöníteni? Ha a nappaliban van egy íróasztal, számítógépasztal az is más funkciójú rész, ezt se kell elkülöníteni. Csak rendezd kellemesen.
2017. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert el szeretném.
2017. okt. 19. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor csináld. Mi mondjuk meg, hogy milyen szobába lakj? Csináld úgy, ahogy neked tetszik, ne úgy, ahogyan másnak tetszik. Elvégre te fogsz lakni benne, nem mások.
2017. okt. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz az építő jellegű ötleteket.
2017. okt. 20. 12:20
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Hát többnyire furán mutat, nehéz azt úgy összehozni hogy jó legyen, de így keress rá (ezek mondjuk elfogadhatóak):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!