Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mely kombi gázkazánokkal van...

Mely kombi gázkazánokkal van a legkevesebb gond, mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Melyik márkával, esetleg azon belül is melyik típussal van a legkevesebb gond a tapasztalatok szerint?

Mindenképpen modern, zárt égésterű (esetleg kondenzációs) készülékre lenne cserélve a jelenlegi körülbelül 24kW csúcs hőteljesítményű kombi kazán.



2017. okt. 31. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag hazai gyártmány , egyszerű működés , alkatrész szerelő van minden térségben . Talán olcsóbbak is .
2017. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyiknek éppen jobb a szervíz háttere, több rá a garancia. Amúgy ha elromlik, simán lehúznak 100 lepedővel is, mert valójában nem értenek a készülékhez, csak próbálkoznak. Olyan lett mint az autóipar.
2017. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is keresgélem a kazán típusokat, eddig a Baxi-ról hallottam a legtöbb pozitívat és a szervízhálózat is jó.
2017. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.)Hajdu HGK/Hoval Top Gas. E kettő ugyan az mivel a hajdú megvette a hoval licencét.

2.) kolégák nagyon dícsérik a Fég-et. Én nem üzemeltem be/javítottam egyet sem.

3.) BAXI

4.) Immergas


Amit kerülnék: Ariston, Vailant.

2017. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Baxi Fi24-m(kombi) van,igaz nem kondenzációs.

2006 őszén lett berakva.

Nem vagyok rá büszke,de SOHA nem volt karbantartva,tisztítva,beállítva,stb.(évente kellene)


Soha semmi gond nem volt még vele.

2017. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: Mi ha minden igaz, Westen Quasar 24F-et használtunk, úgy tudom azóta sincs gond vele. Talán a Tiéd is ugyanez, ha így néz ki, csak átcimkézve.

2017. okt. 31. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!