Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehetne tenni hangos...

Mit lehetne tenni hangos szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Az hogy fentről egy jó füldúgóban hallani lehet a köhögést stb. Az már kicsit durva nekem. Társasházi lakás.

2017. nov. 8. 00:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet hogy nem a szomszéd a hibás társasház lévén. Én ha vissza kellene ilyen házba költöznöm, szigetelném a falakat.
2017. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Azért a szomszéd csak köhöghet?!?!!?


Szerencsére ez ellen nincs semmiféle törvény!


Ha nem tetszik, akkor költözz tanyára, mert aki ennyire kényes, annak nem való társasház!

2017. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól még nem hangos a szomszéd, hogy köhög, már ne is haragudj!

Szar a ház hangszigetelése és az magától nem is fog megjavulni.

Ha tulajdonos vagy, akkor vagy költesz a hangszigetelésre, vagy eladod a lakást és máshol veszel.

Ha bérlő vagy, akkor csak simán elköltözöl.

2017. nov. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó füldugóval is lehet hallani a szomszéd köhögését akkor az nem egy jó füldugó.
2017. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: SNR 37dB.
2017. nov. 8. 10:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim voltak, de inkább lépések zaját hallom fentről. Minden mást tv, beszédhangokat minden felől vezeti a fal. Rengeteg füldugót kaptam külföldről, ha érdekel írj privátba. Nekem már csak néha kell, mert kezdem megszokni.... Szigetelés sem hozna teljes megoldást, mert ahonnan jön a hang ott kellene szigetelni.
2017. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es voltam. Esetleg egy más kialakítású füldugót érdemes lenne, hátha az jobban beválna.
2017. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Robitussin
2017. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
8. :))))
2017. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Imre082 válasza:
0%
Ez a szöveg, hogy nem ő a hibás egy baromság. Elmesélem az én történetemet: 10 éve lakok saját társasházi lakásomban, eddig komolyabb gondok nem voltak, mert felettem egy idős asszony lakott, csendesen. Most két szlovák költözött felém, és azóta kb. pokollá tették az életemet! Kb. egész nap otthon döglenek, gondolom egyetemisták. Este aktívak, nappal pihennek. Jól vanez így? Tényleg nekem kell elköltöznöm? A dolog lényege az, hogy feléjük egyen toleráns az összes szomszéd, de múlt héten szakadt a cérna és volt ott minden, labda feldobástól, ajtó csapkodás, házibuli magyar Himnusszal stb...Érdekes, hogy ilyenkor jön elő, ki is tojoik a másik fejére, ugyanis kb. idegrohamot kaptak, amiért meg mertük zavarni, mi 10+ éve tt élő tulajdonosok, a pár hónapja tartó idilli kis, másokat semmibevevő életüket! Rohangálva kergették egymst mint két hülye felettem, hogy majd leszakadt a födém! A nő úgy röhög még hajnali 1-kor is, mintha egy majomház lenne felettem, vagy valami hiénakifutó! Kérdezem jól van ez így? Ezt azoktól kérdezem, akik költözést ajánlanak egy 10+éve ott berendezkedett tulajdonosnak! És még egyszer mondom, amint az ő kis álmukat zavarja meg akár nappal egy kis nesz, vagy csöppenő csap, máris megy a szlovák nyelvű káromkodás! Hát nehogy már... Ehhez 10-es IQ sem kell, hogy valaki gondoljon a szomszédjára, és ne indítsa el 23 órakor a mosógépet! Ezért nincs is értelme ilyenekkel megbeszélni a dolgokat, hisz direkt céllal csinálják, akár a tulaj szeretné költözésre bírni a lakókat, hogy vehessen még pár ingatlant...Gondolom ezután következik a leáztatásos történet...Még egszer mondom, 10 éve a budit sem húzom le ha hajnalban ki kell mennem vizelni, mert tudom, hogy nekem is szarul esne, ha arra riadnék fel 2-kor, hogy a budit húzzák a fülem mellett...Ezt nehéz megérteni, hogy este 10-után ne ordítva röhögjön valaki, és ne rohangáljon a 100 kilójával felettem?
2017. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!