Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mitöl foltos a glettelésem?

Mitöl foltos a glettelésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok....

Lassan kész vagyok a gletteléssel házunkban, és 1 dolog nem hagy nyugodni... mitöl foltos a glett? Már vagy 1 hónapja leglettelt fal, és helyenként foltos... újra lett vakolva a fal, egyenes is... létezik hogy ahol esetleg picit vastagabb a glett, ott sötétebb?? Na és ahol sötétebb, ott olyan, mintha sokkal simább lenne, és kb csiszolni sem lehet, sőt...szinte egyáltalán nem csiszolható... ez mitöl lehet? És van valami jelentősége? Mélyalapozót festés előtt mindenképp felhordok... a glett: Finobello széria glett 1-10mm.-ig....



2017. nov. 13. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiszáradni bőven volt ideje, szellőztetés, ventillátor több hétig volt.... köszönöm válaszaitokat...
2017. nov. 13. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes.
2017. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha foltos akkor csak nem volt száraz a fal.
2017. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én használtam alapozót glettelés előtt is.
2017. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!