Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Házam elkezdett süllyedni...

Házam elkezdett süllyedni nagyon nagyok a repedések a falon?

Figyelt kérdés
Alaperősítés kell neki 150 ezer métere körülbelül 1 000 000ft-re lenne szükségem és akkor még nincsen helyre állítva a munkálatok sebei. Ilyenkor mi a teendő? mi a fenéhez kezdjek?esélyem nincs ekkora pénzt kifizetni és még ekkora kölcsönt sem tudok felvenni ha meg felvenném nem bírnám fizetni. Az utcára fogok kerülni? nagyon el vagyok keseredve! :'( munka mellett leszek hajléktalan?

2017. dec. 12. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Új építésű? Akkor keresd a kivitelezőt , építésvezetőt, stb...

Régi? Szinte kizárt, hogy csak úgy x év után nekiáljon súlyedni. Statikus látta már? Vagy ő mondta, hogy gáz van? Akkor gyorsan köss drága biztosítást a házra. Fejed le őket jól. Mondjuk jövőre.

2017. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Régi ház már, láttam videókat erről és nekem is ugyan olyan repedéseim vannak. Statikust most próbálok keresni, de már 2 vissza utasított hogy nincs ideje rá.
2017. dec. 13. 11:37
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

"Statikust most próbálok keresni, de már 2 vissza utasított hogy nincs ideje rá."


Szerinted ha nincs 1 milliód a házra, akkor hogy lesz pénzed statikusra?

2017. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne többet tudni az ingatlan szerkezetéről.

Bírom az ilyen kérdéseket, csak a lényeg marad ki.

Milyen ház?


Vályog? (régi parasztház)

Alapja van? (ha vályog akkor biztos nincs)

"Házam elkezdett süllyedni nagyon nagyok a repedések a falon"

Mégis mekkora? -1cm? -2cm?

-Ha alap nélküli vályog, és több centi a repedés akkor bontás, esetleg részben bontás és a veszélyes rész újraépítése.

2017. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tegyél fel pár fotót, akkor esetleg lennének ötleteink, ami neked itt ingyen van.

Így csak vaktában találgatnánk.

Amúgy elöljáróban annyit, hogy ha régi ház és csak most kezdett el süllyedni, akkor az kell megkeresni, hogy mi az ami megváltozott a ház környezetében??!

Pl. csapadékvíz elvezetés, vagy a szomszédban csináltak valamit? Pl. szabálytalanul építkeztek stb...

2017. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az 10 000 000ft akart lenni! Először is a statikus 100 000ft alatt meg van úgy van pénzem statikusra! A többi kötekedőnek meg annyit hogy nekem nem találgatás kell hanem konkrét válasz a lehet nem elég. Ennyit erről! Ja meg ha jön a válasz hogy bunkó vagyok nem kell leírni! mert pont lesza@rom! amilyen az adjon isten olyan fogadj isten!
2017. dec. 14. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Látod milyen idióta vagy?

Konkrét választ vársz, de kérdezni se tudsz, ha visszakérdeznek több infóért akkor meg nem írsz semmit

-#4-s kérdésére semmit nem írtál.


"Először is a statikus 100 000ft alatt meg van úgy van pénzem statikusra!"


Ez mégis milyen fogalmazás, mi akar ez leni?


Aki ilyen IQ szegény az semmi segítséget nem érdemel, dőljön csak össze a ház, egy filléred se legyen a javításra.


Tovább ne várj tőlem segítséget.

2017. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"A többi kötekedőnek meg annyit hogy nekem nem találgatás kell hanem konkrét válasz a lehet nem elég"


Írtam, hogy tegyél fel fotókat, hogy ne találgassunk.

Válasz helyett csak bunkóskodsz.

Ha ennyire nagy a pofád azokkal is akik itt ingyen segíteni akarnak, milyen lehetsz másokkal?!

Dőljön csak rád a ház!!

2017. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elírod a kérdést, meg rosszul fogalmazol aztán lecseszel mindenkit hogy "rossz" választ adott, ami persze nem is igaz.
2017. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kur va an yátokat azt! azt észre veszed hogy én bunkó vagyok mi? de ha a válaszoló az azt nem!
2017. dec. 15. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!