Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Télen (hideg időben) előjövő...

Télen (hideg időben) előjövő szag mitől lehet? Bővebben👇 (lehet, hogy építkezéses kérdés inkább)

Figyelt kérdés

Ilyenkor,télen,ha belépek az előszobába akkor egy büdös szag csapja meg az orrom, ami a gázórás szekrényből jöhet. A gázosok voltak kinn, még egyszer lezárták a nem használt gázcsonkot, abból nem jöhet. (és nyáron semmi...)

A falban van a konyha strang bekötés. De ha ott lenne a gebasz, akkor nyáron is jelentkezne szerintem a szag. Illetve az alattam lakó plafonján is lenne jele, ha nem lenne jó a bekötés.

Lenne valakinek ötlete, hogy mit nézzek/nézessek meg?



2017. dec. 14. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a penész az?
2017. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
télen hideg időben előjön ezért gondoltam, rá és van egy szaga
2017. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen a fűtés?

Nem lehet, hogy a saját vagy alattad lakó füstje kerül be a szellőzőbe, és onnan az előszobádba?

2017. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ház központi fűtés van, de az alsó lakásban nem laknak, és le van feltehetőleg tekerve a fűtés. Penész nyomát nem találtam az óraszekrényben nem találtam, és tavasszal megszűnt a szag. De az óraszekrény környékén nincs semmi dűtés
2017. dec. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!