Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Válaszfalba be lehet vésni...

Válaszfalba be lehet vésni vízvezetéket?

Figyelt kérdés
10-es válaszfaltéglából épített falról beszélünk. Vagy valami módon hagyjam ki a vezeték helyét, és eleve úgy építsem a falat?
2017. dec. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk bevésték.Finoman kell a géppel dolgozni .

De legyen ez a vizvezeték szerelő gondja .

2017. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Be lehet, de ilyenkor a kötési részt nem szabad megvésni (ahol a két téglát összeköti a malter)
2017. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vízvezetéket már olyan esztétikusan is lehet vezetni, hogy kimondottan szép. Kapni olyan négyszeresen szigetelt, préskötéses rézcsövet, ami minden igényt kielégít falon kívül is. Sok olyan hely van, ahol nem is szabad megbontani, pláne vésni a falat. Nálunk is van ilyen falrész. Észre sem venni.
2017. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem 10 centisek a válaszfalak, és mindenhol be van építve a vezeték. Szerintem százszor szebb, mint az, ami a falon kívül van.
2017. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miquel!

Ha padlóban fogod vezetni akkor igen meglehet vésni a felállásokhoz.

Ha nem a padlóban lesz vezetve akkor is meg lehet vésni. Mivel tudom, hogy a főfalak nálad vályogból vannak ezért emeltem ki a padlóból való felállást.

Vályogban én személy szerint nem vezetnék vízvezetéket.

2017. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valóban vályogházról van szó, de az alsó 1m téglával van aláfalazva.

Köszönöm mindenki válaszát.

2017. dec. 15. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!