Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt hogy lehet átvészelni?...

Ezt hogy lehet átvészelni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szerda óta nincs a wc-n ajtó, mert átfestik,ráadásul több rétegen. Így hétfőnél előbb biztos nem kerül vissza, de szerintem még akkor se.Én ez így már nem birom, mert ráadásul meg is jött pénteken. Péntekig még "jó" volt, mert reggel nem volt itthon senki, így nyugodtan tudtam kakilni. Szombattól azonban nem megy már dolgozni, így még az az 1 órám a nyagydologra is elszáll.Én még úgy is nehezen tudok ha van itthon valaki, nem még így ajtó nélkül.Ráadásul a multkor is mondtam neki hogy menjen onnan amikor betétet szerettem volna cserélni, de ő folyton a wc közelében mászkált, mondván hogy ő is lány. És még csodálkozott hogy kiakadtam rá.Most komolyan ilyenkor mit lehet tenni? Már a wc-n sincs privát szférám.😢

2017. dec. 16. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, az kimaradt hogy akit említek az anyám.
2017. dec. 16. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lepedőt akasszatok legalább az ajtó helyére.
2017. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első dolgom lenne felakasztani valami függönyfélét az ajtóra, ez igazán nem nagy dolog.
2017. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi fel évig beltéri ajtók nélkül éltünk, de férjem plusz pici fiunk, így azért masabb. De anyukádat nem értem. Eszembe nem jutna ott sertepertélni a lányom körül. Akasszatok fel valami lepedőt, függönyt. Nálunk is volt, bár hozzátartozik, hogy mi felgyűrve hagytuk, ha nem volt vendég nálunk.
2017. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életben előbb-utóbb rá kell jönni arra, hogy az ember ne zavartassa magát semmilyen helyzetben és mindenki más le van sz..va.
2017. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"így még az az 1 órám a nyagydologra is elszáll"


1 perc alatt kitolom, 1 perc alatt kitörlöm, és 1 perc alatt megmosom.

Aki a WC-zéssel 1 órát tölt el, annak vagy gasztroenterológushoz, vagy dietetikushoz, vagy pszichiáterhez kellene fordulnia.

2017. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fu ez de genyóság tőle én még csukott ajtónál se bírnám ha előtte motoszkál mindezt fiúnál, meg kell kérni, hogy járjon egyet addig
2017. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5.nem 1 óráig végzem a dolgom, csak ennyi időm van otthon teljesen egyedül, amikor nyugodtan el tudok menni .
2017. dec. 17. 10:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a legjobb megoldás , de mivel a lepedő felakasztásához szöget kellene beverni, és azt nem lehet,így egy létrát tettem az ajtó elé, amit letakartam 2 ronggyal.
2017. dec. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!