Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a helyes döntés vagy a...

Mi a helyes döntés vagy a sorrend?

Figyelt kérdés

Nos, igen szerteágazó a hobbim vagy inkább sokminden érdekel és sokmindent csinálok.

Most szükséges lenne számomra egy dikkelő (Alföld fölött csak tolikapa), kaszára, csákányra,forrasztóra és még pár szerszámra.

Nagyapám felajánlotta,hogy ideadja a sajátjait mert ő már nem tudja használni. Múltkor egy komplett teljesen jó kőműves készletet adott (kalapács,fángli,3 méret spakli stb) azt is pofátlanságnak éreztem. Majdnem,hogy a műhelyemet is ő töltötte fel szerszámokkal.

Dikkelőt apám apjától kaptam 7 éve kb de a apám testvére elvitte EGY hétre. Szerintetek azt vissza kérhetjük?

Forrasztó az elektronikai hobbimhoz kellene. Csákány nyáron betonozok itthon, és a konyhakertnél nagyobb területet akarok művelni azt meg kapával nem lehet.

Szerintetek,milyen sorrendbe ajalnlatos megvenni a szerszàmokat? Elfogadjam-e tőle? Nem tűnik, és nem érzi majd úgy hogy kifosztja a drága unoka az egész életemben féltve örzött szerszámaiból? Piacot ne ajánljon senki mert voltam "Mennyi ez a vasvella? 5 ezer! Dehát rezsdás, és görbe!! De újkorában 6 ezer volt" szóval felejtős

Köszi a válaszokat


2018. jan. 23. 07:34
 1/3 Citrix válasza:
Fogadd el természetesen. Ha használod majd a szerszámokat és nem eladod, akkor nem kifosztás, még örülnek is neki, hogy van aki foglakozik ilyen hobbikkal, nem pedig a xbox/ps/pc előtt ül és játszik egész nap.
2018. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen a kérdést sem értem. Mit akarsz csinálni? Ha ütnek, szaladj el, ha kínálnak, fogadd el!
2018. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerszám csak akkor érték ha használják és ezt nagyfater is tudja.
2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!