Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyon durván fog így kinézni?...

Nagyon durván fog így kinézni? Hol tudok teleszkópos festőhengert venni?

Figyelt kérdés

Most szólok, hogy a festő szakik fogják be a szemüket a kérdés olvasása közben :D


Sajnos tavaly bepenészedett a fürdőszoba plafonja. A mi hibánk volt, kölyökmacskák miatt egy darabig zárni kellett az ajtót. Nagy nehezen lekezeltem ecettel, azóta szemmel láthatóan szépen kiszáradt és idén nem fertőződött felül, csak rohadt csúnya így ugye a fehér fal. Szeretném nemes egyszerűséggel, olcsó falfestékkel átmaszatolni az egészet amíg nem tudjuk rendesen felújítani, ugyanis kva magas a beltér és nincs hozzá megfelelő létránk, így meg kaparni és alapozni nem tudjuk, igazából hozzáférni se a felülethez. Valami jó hosszú, teleszkópos hengerre gondoltam, azzal elérjük a saját létránkról is a plafont. Egyelőre nem akarom hogy szép legyen, csak kevésbé csúnya :)

Szerintetek mennyire lehet sikeres egy ilyen akció? Tudtok olyan helyet, ahová beesve találok olcsón ilyen hengert, vagy mindenképp rendelnem kell?


2018. márc. 16. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Festékboltban szokott lenni teleszkópos nyél. Nem olyan különlegesség.
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol festékeket árulnak ,ott vannak használati szerszámok is .
2018. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm szépen, akkor majd beugrom egy festékboltba :)

Igazából eddig Tesco festékben gondolkodtam, mert tényleg nem várok tőle szinte semmit, csak hogy fedje le valamennyire a foltokat. Csúnyának csúnya lesz, mert biztos vagyok benne, hogy néhol meg van lazulva az eredeti festékréteg és már csak a lélek tartja ott. Nem baj, lehet nem lesz egyenletes, de legalább fél fokkal higiénikusabban néz majd ki.

2018. márc. 16. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A tescos festék legnagyobb hátránya, hogy szarul takar, de te tudod :-) Max sokszor kened át ;-)
2018. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon szépen meg lehet csinálni, ne legyél kishitű! De valami közepes festékre azért ruházz be, megéri!
2018. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Átkenem én ahányszor kell, ennél rondább úgysem lehet :D

Arra is gondoltam, hogy talán fehér helyett élből valami szép szürke árnyalattal kéne próbálkozni és akkor ha nem is fedi el teljesen a foltokat, legalább valamennyire beleolvadnak a környezetükbe :)

Tényleg az a szívás a dologban, hogy nem tudom lekaprigálni a felületet és az előző festéket, pedig nem lenne egy nagy meló... csak el is kéne érni odáig.

Tudtok ajánlani középkategóriásat, amiben van előkevert világosszürke? A poli-farbe platinummal szemezek, de félek, hogy le fog peregni az előző réteggel és tök fölöslegesen töröm magam.

2018. márc. 17. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be egy festékboltba, és keverteted ki a világosszürkét? Pikk-pakk megvan, és olcsóbb mint a platinum.
2018. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!