Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés
Volusia79 nevű felhasználó kérdése:

Melyik pellet kandallót javasolnátok? Pellet vízteres kandallo vásárlásán gondolkozom (nincs más lehetőség),2 típust, gyártót néztem ki, de érdekelne néhány vélemény. Az egyik az Edilkamin Idrotech, a másik a Centrometal Centropellet Zv.

Keress kérdéseket hasonló témában: pellet

ápr. 5. 22:52  Privát üzenet  

A válasz
Nekem bejött, viszont jó minőségű pelletet nehéz találni hozzá, anélkül meg nem olyan jó.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 6. 06:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pellet fűtéssel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Ismeri valaki az Edilkamin Idropoint pellet kályhát? Milyenek a tapasztalatok?
Szeretném kicserélni a villanykapcsolóimat sonoff touch wifi-s kapcsolókra. Ezeknek kell nulla + fázis is. Van lehetőség falak és csatlakozó dobozok bontása nélkül beüzemelni?
Szép napot. Van-e lehetőség arra, hogy a csempéről eltüntessem a karcolásokat? Új csempe, a fuga karcolta össze.
Értesültem, hogy a gázbekötést ingyenessé tette a kormány. Ez a lehetőség kikre vonatkozik pontosan?
Kartonfalnál van lehetőség arra, hogy egy konnektort 20 centivel lejjebb lehessen rakni?
Ismeri valaki az Edilkamin Idropoint pellet kályhát? Milyenek a tapasztalatok? A pellet kérdésre már kaptam választ, de sajnos ez nem kikerülhető, így ez marad.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!