Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehet felragasztani...

Mivel lehet felragasztani szoba plafonra a nikecel álmennyezetet?

Figyelt kérdés
Hő hid képzödött a szoba plafonon legalábbis ez az egy ok amire tudok gondolni mivel az álmennyezet az ablaktol kb 1méter hosszúságba vissza esett..már több fajta sziloplasztal próbáltuk de egyik se tartotta fent sokáig 2-3nap max azután le esett..elötte is nikecel volt fent több évig csak vissza szedtük mert már nem volt szép igy ujra nikeceleztük a szobát máshol szépen fent maradt egyedül az ablaknál nem pedig a régivel nem volt ott se gond nem hullott le..illetve nem a teknikával van a baj mert már több rokonnál álmenyezeteztünk és semmi gond nem volt vele..esetleg tapéta ragasztó megfogná? vagy glett? csempe ragasztó? tudom hogy van hozzá valo ragasztó és nem a sziloplasztal kellene de arrol nem hallotam semmi jot idáig álitolag nem jol ragad..van akinek azzal van felrakva és tökéletes? köszönöm a válaszokat

2018. máj. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is szilóval ragasztottuk fel.. pont ma végeztünk. A hozzávaló ragasztó szerintem sem ér semmit, a régi szobámban rendszeresen potyogott le. Próbáld meg dryvit ragasztóval, tegyél rá kis gombócokat, és hogy ne legyen légrés a többit fújd ki púrhabbal.
2018. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ki fogom próbálni :) a purhab nem dagad meg a nikecel alatt?
2018. máj. 13. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ragasztó habot vegyél, ne dagadót.
2018. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A levhagyományosabb (de nem modell-) gipsszel raktam fel 12 éve.

A mai napig hibátlan!

2018. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!