Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nappaliba dekor, elektromos...

Nappaliba dekor, elektromos kandallo beepitesehez mi szukseges?

Figyelt kérdés

Felujitas elott allunk es probalok minel tobb otletet osszegyujteni hogy a nappalink valami "extrat" is tartalmazzon. Az eloszobat, furdoszobat, konyhat mar sikeren felujitottunk (festes: elefantcsont szin, feher butorok, dio szinu belteri ajtok, parketta stilusu vilagosbarna metlaki).

Erdeklodnek hogy valaki keszitett-e mar ehhez hasonlo dekoraciot es ha igen korulbelul milyen arban lehetseges az elkeszitese?


[link]


[link]


A koburkolat dekor korulbeluli negyzetmeter ara 6000 Ft / nm2

Kandallo 100. 000 Ft

Gipszkartont erdemes idehelyezni es arra epiteni ra a burkolatokat? Barmilyen segitsegnek, otletnek orulnek.



#felújítás #berendezés #burkolat #elektromos kandallo
2018. máj. 30. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Néztem 1-2 képet ezekről. Nem akarok hülyeséget írni, de biztos hogy ezeket bekell építeni?

Szerintem ha nem a talpára állítod, akkor van hozzá egy fali konzol és azzal rögzíted a falra. Szerintem nem kell semmiféle előkészítés.

Szerintem hátul vagy felül adják le a hőt, tehát ha beépíted, akkor le sem tudja adni a hőt, illetve balesetveszélyes.

De ha csak a látványért veszed,, akkor beépítheted, hogy a fal síkjában legyen, csak vigyázz, hogy sose kapcsold be a melegítést, csak a világítást.


Én ezt csak gondolom, de ha nagy hülyeséget írtam, akkor elnézést.

2018. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a biokandalló jobban tetszik. Az egy különálló bútor, nem kell hozzá semmilyen műszaki feltétel, sem beépítés és nagyon szép, bármilyen külcsínnal rendelhető.
2018. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biokandalloknal nincs fust szag? Nekem is nagyon tetszenek bar nemtudom hogy mivel nincs elvezetve ugy hova kerul az eges utan a fust? Elektromosnal gondolom alul kell egy kis reszt, nyilast szabadon hagyni vagy az oldalaknal a holeadaskor.
2018. máj. 31. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:

A biokandallók ahogy nézem jó drágák.

Üzemeltetés?


800Ft/liter

[link]

E táblázat szerint: 0.7liter/5kW

Vagyis 560Ft/5kW


Árammal:

45Ft-al számolva


45*5 kW=225Ft/5kW


Az én számításom szerint 2.5-szer többe kerül vele a fűtés, mint az elektromos kandallóval.

2018. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Pont az a lényege, hogy nincsen égésterméke a bioetanolnak, amit el kéne vezetni.

Ha volna, akkor kéménybe kéne kötni.:)

2018. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4: Nem is fűtésre való, hanem egy dekorációs elem.

Ez nem egy fűtős topic...:D


Azért nyáron ne tüzelj vele, mert ad le hőt, nem keveset.:) Mivel valódi tűz.

Kiegészítő fűtésnek számít.

2018. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!