Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol tudnék venni kültéri...

Hol tudnék venni kültéri kameraházat, ami viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés

Szóval olyan kameraházra gondolok, amik általában a gyárakat, üzleteket, nagyobb létesítményeket szokat megfigyelni, viszont nekem az lenne a lényeg, hogy belül full üres legyen, tehát csak maga a ház kellene nekem a tartókonzoljával. A neten találtam egy-két helyen, viszont ott fűtéssel árulják konzol nélkül, és így is 10 ezer forint darabja. Csak szerintem túlzás egy kicsit ez az ár egy sima kameraházért?

Ha esetleg nem tudná valaki, ilyenre gondoltam:

[link]



2018. jún. 1. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
szoktak*
2018. jún. 1. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyesmi ?


[link]

2018. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek sajnos nem így néznek ki. És igen, tulajdonképpen egyelőre csak álkameraként szerelném fel, tehát üresen, csak hát érted, 10 ezer forintot nem szívesen adnék ki egy üres dobozért...
2018. jún. 1. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ezek között most nem találsz, akkor is érdemes figyelemmel kísérni ezt a kategóriát:

[link]

Ennél olcsóbb platformot nemigen találsz.

2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyit nem áldoznék rá!

A legutolsó cigónak is van kamerás telefonja,este csak "ránéz vele" a kamerára,nem lát infra LED-t,már megy is be.

2018. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!