Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hungarocell-t lehet magától a...

Hungarocell-t lehet magától a gyártótól rendelni?

Figyelt kérdés

Grafitos hungarocell érdekelne.

Ezt a hármat tudom.

Deltachem

Graytherm

Hirsch porozell

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha ezek közül magát a gyártót hívnám fel akkor magánszemélynek is gyártanának le,vagy csak viszonteladónak aki nagy tételben rendel? Egyáltalán szállítanak ki?Mondjuk a Hirsch-nél nincs magyar nyelv,de ott van még a másik kettő.Ne a viszonteladó nyerészkedjen már rajtam,kapja be.Tudatlan vagyok mert még nem tudtam őket felhívni érdeklődni.



2018. jún. 15. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt van még további:


[link]


[link]

2018. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy működik ez, hogy a gyártó az gyárt, és ritkán foglalkozik direkt értékesítéssel. Némelyik gyártónak van mintaboltja, értékesítési osztálya, de az a helyzet hogy védik a szerződött viszonteladóikat, és ezért a legtöbbször listaáron értékesítenek. Persze ha te szerződsz a gyárral mondjuk évi 2000 m3-re, már elég jó árat kaphatsz, de sosem azonnal, az első üzlet mindig listaáras. Egy régi kipróbált viszonteladó a gyártól listaár -44%-ért kapja a cuccot, ezért van amikor listaár -25%-ért is tudja neked adni. Én amikor 150m3 XPS anyagot vettem, sokkal kedvezőbb árat kaptam a kereskedőtől, mintha a gyárból vettem volna. Ezer kereskedő van, van internet, meg kell keresni melyik a legolcsóbb, én ezt ajánlanám.
2018. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2018. jún. 17. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!