Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Társasháznál a kint villanyvez...

Társasháznál a kint villanyvezeték és a kapcsoló doboz cseréjére kb mi az az ár, amit elfogadhatónak mondanánk?

Figyelt kérdés
És ezeket csak regisztrált villanyszerelő csinálhatja meg? Ha a társasház nem ad bele,lehet olyat csinálni,hogy csak a mi lakásunkba csináltatjuk meg ezt a vezetékbehúzást és a dobozt?
2018. jún. 21. 12:58
 1/1 anonim válasza:

Szia, en annak idejen, amikor csinaltattam a villanyszerelo lehuzott rolam par ezrest 5-10 ezer kozott csak a dobozert, aztan kesobb valahol olvastam, hogy az energiaszolgaltato ingyenesen biztositja a dobozt. Nagyot neztem... nem tudom mi az igazsag, de legy resen, eloszor is alaposan kerdezz utana a dolgoknak.

Az en lakasom 36 m2, mar nem emlekszem pontosan az arra de 100 ezer korul volt, es a kisokosbol neztem ki egy villanyszerelot, o a papir reszet is elintezte a szolgaltatonal. Ennyit tudok segiteni, de ha eszembe jut meg valami irok :-)

2018. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!