Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítás előtt álunk. Hol...

Felújítás előtt álunk. Hol érdemes megvenni a járólapot ajtót ablak stb? Ahol reális áron van

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Boltban. Ott realis az ara.
2018. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Azt sem tudjuk, hol élsz, honnan is tudhatnánk, milyen üzletek vannak lakóhelyeden.

Egy viszont biztos: patikában ne keresd!

2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy különbségek vannak az árakban,meg éri több helyre is benézni .Számla nélkül kedvezményt is adnak ."üzlet a világ"
2018. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Afrikában most elég jó áron lehet kapni.
2018. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úristen! Ennyi okos embert! Gondoltam hogy üzletben nem a hentesnél! De gondolok itt Praktiker stb.
2018. jún. 30. 11:56
 6/7 anonim válasza:
Ha pénz nem számít, akkor menj barkácsáruházba vásárolni. Ha jó ár-érték arányt akarsz akkor menj be a hozzád legközelebbi Aranyablak üzletbe. Országos cég, sok saját gyártású termékkel. Ha írsz egy helységnevet, megmondom hol találod a legközelebbit. Vagy megnézed te magad a cég honlapján.
2018. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nefoglalkozz a parasztokkal.vaták ablakcentrumnál nézelődj. Országosan szállítanak, és náluk mindenfajta nyílászáró van. Én is tőlük vásároltam.
2018. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!