Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sötét lila, foltos falat hogy...

Sötét lila, foltos falat hogy lehet házilag átfesteni sokkal világosabbra, szinte fehérre?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván átkened fehér festékkel. De nem valami olcsó gagyival. Valami Hérával vagy hasonlóval.
2018. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem levő írta atkened valami minőségi festékkel ha kell tobb rétegben is
2018. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt gondoltam.

De elég ha átfestem többször?

Ha repedések is vannak benne akkor azt glettelni kell?

2018. júl. 5. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván kell. Hajszálrepedést fedhet a festék. Egyébként glett. Sok széles repedés esetén hálózni is kell.
2018. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb, ha előbb levakarod a sötét festékréteget, mert a sötét festék óhatatlanul átüt az esetleg kevéssé fedőképes felvitt festéken és a később esetleges utólagos sérülés javítása is egyszerűbb.
2018. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem is ez volt az első gondolatom.

Csak kérdés, hogy ha lekaparom, akkor utána az egész falat át kell glettelni és csiszolni az újrafestés előtt?

2018. júl. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!