Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet-e festeni falfestékre...

Lehet-e festeni falfestékre zománcot?

Figyelt kérdés

Egy olyan gondom van, hogy az előző lakók befestették falfestékkel a fémajtón lévő gumit, ami a tükör és ajtó kerete között található, na most azt lekaparni nem tudom, mert akkor a gumi is sérül, maróval elvileg nem lehet gumit, bár ebben biztos nem vagyok. Ráfesthetek zománcfestéket falfestékre?


HELP ME!



2018. júl. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Kérlek, vegyél egy pár nyugodt lélegzetet és írd le még egyszer, mert egyelőre nem értjük. Az, hogy egy gumitömítésre ráfestettek, hogy jön ahhoz, hogy zománcfestéket akarsz a falra kenni?
2018. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

falat festettek, összekenték a gumit is. nekem így jön le. na most a gumiról nem tuja leszedni, ezért(mert nem tetszik neki hogy kék, zöld, piros) át akarja kenni zománccal. hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom.

fémajtó, tükör, ajtókeret

én itt akadtam el.

2018. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"a fémajtón lévő gumit" miert a falat festették volna be, ha ezt irtam?


Pontosabban: Van egy fémajtó, amiről a festéket lekapartam, azt szeretném befesteni zománcfestékkel, nem a falat!!

A fémajtón található egy tükör, az ablak helyett, a tükör szélén található gumi. Na most arról a gumiról nem tudtam lekaparni a festéket, mert a gumi is jött volna le.


A kérdésemért bocsánat, nem részleteztem le.

2018. júl. 11. 06:15
 4/5 A kérdező kommentje:
nem írtam, hogy falat akarok festeni zománcfestékkel, hanem a fémajtó és a gumi van lefestve falfestékkel
2018. júl. 11. 06:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár most megnézve, elég hülyén fogalmaztam. Ne haragudjatok!
2018. júl. 11. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!