Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van értelme ásványgyapottal...

Van értelme ásványgyapottal leszigetelni a padlást? Lesz érzékelhető hatása?

Figyelt kérdés
Emeletes téglaház. A falak egyelőre még nincsenek szigetelve, elsőnek a padlást akarjuk.
2018. júl. 19. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel a meleg felfelé száll és így igen jelentős része ott távozik, így van értelme.

Kezdetnek nagyon jó. Persze, ha az egész ház be lesz csomagolva, elég jól érezhető hatása lesz.

2018. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden szigetelés, még ha csak 5 centi is több a semminél.
2018. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtérül! Van értelme!
2018. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van értelme. A szigetelés minden centije megéri hosszútávon.

Nem csak a meleg szökik kevésbé télen. De a ház is lassabban hül ki télen. Illetveve kevésbé melegszik nyáron.

2018. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon van értelme.Én is így csináltam 10 centissel az egész padlást.Először dryvittal,mert csak erre futotta egyszerre,de már ezzel is érezhető volt a különbség.Mikor megcsináltam a padlást is, akkor már jelentősen kevesebb tüzelőm fogyott a télen.
2018. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!