Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobán a háló és a...

Fürdőszobán a háló és a gyerek szoba között van. Sajnos évek óta szivárgott a víz az összefolyó szifonnál. A vele határos két fal 70cm magasan átvizesedett. A fürdőt teljesen újjáépítették de a falak úgy maradtak, lehámló vakolattal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mit tudunk velük csinálni, hogy a másik oldalt a fürdőszobai oldalt ne sértsük meg? Sima gipszkarton előfalat gondoltunk alul felül szellőző nyílásokkal. Mi a véleményetek?

#vizesedés #vizesedés megszüntetése a fürdőben #hámló vakolat #gipszkarton előfal #szellőzőnyílásokkal
2018. júl. 29. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Leverném a vakolatot és megvárnám, míg kiszárad, ha nincs utánpótlás, nyáron meg is történne.

Bármi amit eléteszel, elfeded, lassítja a folyamatot.

2018. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném/teszem amit 1 ír. Nekem az erkély felől ázott egy szoba falának alja. Azt megoldottuk, már nem ázik, vakolatot lekapartam ami jönni akart, most szárad.
2018. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!