Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vásároltam egy ingatlant. A...

Vásároltam egy ingatlant. A falai szilikát, szeretném szigeteltetni kívülről és belülről sima tapátét ( nem fűrészporos ). Megoldható? Nemfog penészedni?

Figyelt kérdés
Van pár darab fel ami salétromsavas belülről. Igen tudom ázik alulról. Találtam interneten olyan véget ami foglalkozik ilyennel, injekfálás néven fut. Erről tapasztalatok?

#salétromsav #Szilkiát fal #szigetelepés
2018. aug. 12. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ajánlom figyelmedbe a magyar helyesírás szabályai című könyvet, majd ha tudod alkalmazni a benne olvasottakat, akkor gyere vissza és tedd fel a kérdésed újra úgy, hogy az ember gyermeke megértse, hogy konkrétan mit is akarsz kérdezni :-)
2018. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a szigetelés miatt, hanem az alulról való vizesedés miatt fog penészedni! Azt előbb meg kell oldani!
2018. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!